Skip Navigation LinksDomovŠolaCenter OxfordKontakti

Kontakti

Center Oxford smo:

Direktorica

Urška Ravnjak
E-naslov: urska.ravnjak@mk-trgovina.si

Svetovanje za tuje jezike

Bojana Mihelač, svetovalka za angleščino OUP
E-naslov: bojana.mihelac@mk-trgovina.si

Urška Ravnjak, svetovalka za angleščino in nemščino
E-naslov: urska.ravnjak@mk-trgovina.si

Marjeta Juvan, svetovalka za španščino, francoščino in italijanščino
E-naslov: marjeta.juvan@mk-trgovina.si 

Knjigarna

Lidija Nagode, vodja
E-naslov: lidija.nagode@mk-trgovina.si

Lidija Klasinc
E-naslov: lidija.klasinc@mk-trgovina.si

Mira Vovk
E-naslov: mira.vovk@mk-trgovina.si

Jože Žagar
E-naslov: joze.zagar@mk-trgovina.si

Komerciala

Marjan Novak
E-naslov: marjan.novak@mk-trgovina.si

Iva Oblak
E-naslov: iva.oblak@mk-trgovina.si

Revije MGM

Marjeta Suhadolnik, marjeta.suhadolnik@mk-trgovina.si

Revije ELI

Marjeta Suhadolnik, marjeta.suhadolnik@mk-trgovina.si

Skladišče Oxford

Brnčičeva 45
E-naslov: skladisce.oxford@mk-trgovina.si

Branko Žagar, vodja
E-naslov: branko.zagar@mk-trgovina.si
 

Najlažje do nas

knjigarna.oxford@mk-trgovina.si
Telefon: 01 360 37 89
Faks: 01 360 37 87
Kako do nas - zemljevid

Naročanje

narocila.oxford@mk-trgovina.si
Telefon: 01 588 75 25
Faks: 01 588 75 21

Bodite obveščeni!

Prijava na E-novice Centra Oxford

Mladinska knjiga Založba d.d.
Slovenska 29
1000 Ljubljana

E-naslov: info@mladinska.com
Telefon: 01 241 30 00

Postanimo prijatelji!

slika slika slika slika
slika slika slika slika

(c) Mladinska knjiga, vse materialne pravice so last Mladinske knjige.